GATA ! Am inteles ca presedintele ţării va putea fi demis cu 50 % plus 1 din persoanele care vor participa la referendum . Participăm
Viaţa nu mai are rost şi nu mai merită trăită ! Sunt deprimat şi nu ştiu ce să mai fac ! Ajung acasă, n-am chef
Aveam în faţa blocului un magazin din tablă în stare deplorabilă şi a fost luat în concesiune de un domn care l-a transformat în magazie
Nu am vrut să public fotografii frumoase de la Festivalul Vinului şi Viei Bachus 2009- Focşani, deoarece eu sunt ” GIgi contra ” , ci